+ 86-546-8531366

[email chroniony]

EN
Wszystkie kategorie

Strona główna>O nas>Profil firmy

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd (skrót od Taihua Petro) jest profesjonalnym dostawcą sprzętu naftowego dla światowego przemysłu naftowego i gazowego. Taihua Petro zajmuje się dostarczaniem usług i produktów wyższej jakości naszym klientom na całym świecie. Jesteśmy członkiem CCOIC (Chińska Izba Handlu Międzynarodowego) i CCPIT (Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego).

Taihua Petrol znajduje się na drugim co do wielkości polu naftowym w Chinach - polu naftowym Shengli, które jest również największą bazą produkcyjną urządzeń naftowych w Chinach. Nasze główne produkty obejmują komponenty i akcesoria do wiertnic, narzędzia do przenoszenia, urządzenia do kontroli studni, ciągi wiertnicze, narzędzia wędkarskie, materiały produkcyjne, potrójne pompy błotne itp. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat API, GOST. Zajmujemy się również wysokiej jakości akcesoriami do wiercenia studni wodnych, takimi jak pręty wiertnicze do studni wodnych, wiertła tricone, obudowy ze stali nierdzewnej, ekrany Johnson, młoty i bity DTH itp.

Dzięki ciągłym wysiłkom naszych sztabów, dostarczyliśmy już nasze produkty globalnym firmom naftowym i wykonawcom odwiertów na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji na Bliskim Wschodzie i w kilku innych krajach. Dzięki naszym „profesjonalnym usługom, konkurencyjnym cenom, wyższej jakości produktów, szybkiej dostawie” staliśmy się niektórymi z ich przydzielonych dostawców i zbudowaliśmy z nimi strategiczne partnerstwa.

Koncentrując się na obawach klientów, dostarczając najbardziej konkurencyjne i wysokiej jakości usługi i produkty, tworząc długoterminową wartość dla klientów jako misję TAIHUA, jesteśmy zobowiązani do bycia Twoim najbardziej niezawodnym partnerem na zasadzie win-win!

Opłacalność, wysoka wydajność, niskie koszty utrzymania i niezawodność to główne cechy naszych materiałów eksploatacyjnych i niezależnie od projektów, niezależnie od lokalizacji, możesz polegać na naszej obietnicy jakości, bezpieczeństwa i wydajności!